ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: NIIMBOT
Модель: D110
Тип товару: Принтер для друку етикетки
Тип друку: Термодрук
Живлення: Від акумулятора/від USB
Швидкість друку: 15 - 30 мм/с
Ширина друку головки: 12 мм
Ширина друку головки: 12 мм
Ширина рулону етикетки: 15 мм
Ресурс друкованої головки: 50 км
Щільність друку DPI: 203 dpi
Ємність акумулятору: 1200 mA/h
Під'єднання: Bluetooth
Ресурс друкованої головки: 50 км
Щільність друку DPI: 203 dpi
Ємність акумулятору: 1200 mA/h
Під'єднання: Bluetooth
Сумісність: IOS / Android
Розміри: 108 мм х 76 мм х 30 мм
Вага: 236 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 30 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 15 мм |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.23 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴



