ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: APPLE
Модель: A2737 (MN873FD/A)
Тип товару: Медіаплеєр
Тип плеєра: Стаціонарний
Модель: A2737 (MN873FD/A)
Тип товару: Медіаплеєр
Тип плеєра: Стаціонарний
Максимальна роздільна здатність зображення: 4K UHD (3840 × 2160)
Модель процесора: A15 Bionic chip
Вбудована пам'ять: SSD
Обсяг вбудованої пам'яті: 64 Гб
Підтримка інтерфесу:
- HDMI
- Wi-Fi 6
- Bluetooth 5.0
Тюнер: Немає
Формати відео: H.264/M4V/MP4/MOV/MPEG4
Формати аудіо: AAC / MP3 / Apple Lossless / FLAC / AIFF / WAV / AC3
Формати зображень: HEIF / JPEG / GIF / TIFF
Габарити (ВхШхГ): 93 x 93 x 31 мм
Вага: 208 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Доступ в інтернет, Жорсткий диск, ІК управління |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴


