ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ZIYOULANG
Модель: T8
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Тип перемикачів: Blue
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Роз'єм під'єднання: Type-C
Довжина проводу: 1.65 м
Кількість клавіш: 68 шт.
Додаткові клавіші: Без додаткових клавіш
Ресурс натискань: 50 мільйонів разів
Підсвічування RGB: 18 режимів
Цифровий блок: Немає
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Розміри: 34.6 x 15 x 4.9 см
Вага: 860 г
Цвет: Синій / білий / червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 346 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 49 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴


