ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HA1
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб підключення: Безпровідною / дротяною
Безпровідне підключення: Bluetooth 5.1
Розмір динаміка: 8 дюймів
Потужність колонки: 30 Вт
Частотний діапазон: 60 Гц - 20 кГц
Чутливість: 85 Дб
Живлення: Від акумулятора
Місткість батареї: 3600 mA/h
Час автономний роботи: 3-4 година
Підтримка: BT, TF, USB (USB/TF <32g), AUX
Розмір: 280 * 270 * 335 мм
Особливоситі:
- Підсвічування
- Зовнішній мікрофон (у комплекті)
- Підтримка запису
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 mA/h |
| Час роботи | 3 г |
| Особливості | Підсвітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴






