Тип товару: Музична колонка
Виробник: SONY
Модель: SRS-XE300
Під'єднання: Бездротове
Тип бездротового під'єднання: Bluetooth
Версія Bluetooth: 5.2
Розмір динаміка: 49 мм × 71 мм
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Порт заряджання: Type-C
Слухайте музику завжди та всюди з портативною колонкою Sony SRS-XE300. З функцією Party Connect з'єднуйте до 100 пристроїв одночасно та влаштовуйте стильні музичні вечірки. Насолоджуйтеся глибоким яскравим звучанням блока динаміків X-Balanced Speaker Unit. Беріть колонку із собою, хоч куди б ви вирушили. Компактні габарити та надійна конструкція стануть перевагою в будь-якій подорожі, до 24 годин роботи без підзаряджання допоможуть влаштувати по-справжньому нескінченну вечірку.
Дифузор у формі лінії рівномірно розподіляє звукову енергію по широкому звуковому фронту, завдяки чому музика без спотворень заповнює весь простір. А це означає, що всі будуть насолоджуватися однаково яскравим і чистим звучанням, навіть якщо є збоку від колонки.
Sony SRS-XE300 отримала фірмові динаміки X-Balanced Speaker Unit з мембраною некруглої форми. Унікальна конструкція динаміків забезпечує насиченіше звучання й мінімізує звукові спотворення. Завдяки спеціальному дизайну динаміки відтворюють кришталево чіткі та потужні звуки в розширеному звуковому діапазоні. А подвійні пасивні випромінювачі роблять басові ноти виразнішими та потужнішими.
Беріть Sony SRS-XE300 на пляж, на прогулянку під дощем, на вечірку біля басейну. Акустична система має клас захисту IPX67, а отже, не боїться пилу та вологи. Зазначимо, що колонка не просто не боїться води, а й стійка до солоної води. Вона працюватиме навіть після падіння або занурення у воду.
Портативна колонка Sony SRS-XE300 працюватиме на одному заряді до 24 годин — це довше, ніж триває вечірка. Але якщо раптом вам забракне заряду, підзарядіть колонку всього 10 хвилин, щоб продовжити свято ще до 70 хвилин.
Спілкуйтеся онлайн із друзями та колегами за допомогою Sony SRS-XE300. Функція лунозаглушення дає змогу двом людям говорити одночасно, не перериваючи жодного з них. А зручна кнопка на корпусі дає можливість швидко вимкнути мікрофон, коли потрібно.
Задайте вечірці ритм. Інноваційна технологія Party Connect дає змогу об'єднувати до 100 динаміків через Bluetooth в одну акустичну систему, щоб зробити звук неймовірно потужним. А Stereo Pair об'єднує звучання двох колонок для створення стереозвуку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 238 мм |
| Глибина | 119 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 999 ₴





