Чудово! Текст на зеленому тлі — для гарних новин:)
Виробник: BOROFONE
Модель: DR08
Тип товару: Музична колонка
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Обладнання:
- З FM тюнером
- З медіаплеєром
- Світлодіодна підсвітка Особливості:
- Бездротове заряджання
- Під'єднання до ПК
- З вбудованим акумулятором
- З функцією гучного зв'язку Інтерфейси: USB Type A / USB Type C / Кардридер MicroSD Сумісність з iOS і Android-пристроями: Android / iPad / iPhone Кількість смуг: 1 Динамік: 52 мм Частотний діапазон: 80–18000 Гц Чутливість: 90 дБ Живлення: От USB / от аккумулятора / от сети Ємність акумулятора: 1500 mA/h Час автономної роботи: 3 год Час заряджання: До 2 годин Матеріал: ABS Пластик/ Поликарбонат Габарити: 236 x 236 x 80 мм Цвет: Білий
- З FM тюнером
- З медіаплеєром
- Світлодіодна підсвітка Особливості:
- Бездротове заряджання
- Під'єднання до ПК
- З вбудованим акумулятором
- З функцією гучного зв'язку Інтерфейси: USB Type A / USB Type C / Кардридер MicroSD Сумісність з iOS і Android-пристроями: Android / iPad / iPhone Кількість смуг: 1 Динамік: 52 мм Частотний діапазон: 80–18000 Гц Чутливість: 90 дБ Живлення: От USB / от аккумулятора / от сети Ємність акумулятора: 1500 mA/h Час автономної роботи: 3 год Час заряджання: До 2 годин Матеріал: ABS Пластик/ Поликарбонат Габарити: 236 x 236 x 80 мм Цвет: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор, Мережа |
| Чутливість | 90 дБ |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 12000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 236 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





