ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації (жорсткий диск)
Виробник: HIKVISION
Модель: E30
Тип накопичувача: HDD
Спосіб застосування: Зовнішній
Об'єм пам'яті: 2 терабайта
Підтримка ОС: Linux / Windows / iOS / Android
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0 / USB 3.0
Форм-фактор: 2.5"
Швидкість читання: 140 Мб/с
Швидкість обертання дисків: 5400 об./хв
Інтерфейс під'єднання: MicroUSB 3.0
Розмір: 11.58 x 8 x 1.27 см
Вага: 150 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 140 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 12.7 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 389 ₴



