ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: C102A
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Стандарт вилки: EU
Кількість USB-портів: 4
Потужність: 28.5W
Вхідні параметри: AC 100-240V~, 50/60 Hz, 0.3A Max
Вихідні параметри:
• USB1: 5.0V = 3.0A / 9V = 2.0A / 12V = 1.5A (18.0W)
• USB2 / USB3 / USB4: 5.0V = 2.1A (10.5W)
Розміри: 88 x 46 x 29 мм
Вага: 58 г
Цвет: Білий
Використовуючи технологію Швидкого Заряджання 3.0, ви зможете зарядити свій смартфон із 0% до 80% лише за 35 хвилин, що вчетверо швидше, ніж зі звичайними 5W зарядними пристроями, які, зазвичай, йдуть у комплекті з мобільними пристроями та ґаджетами від виробників.
Вбудований інтелектуальний чип автоматично визначить тип вашого пристрою, вміло регулюючи напругу та силу струму, забезпечуючи максимально швидке й ефективне заряджання.
Завдяки корпусу з міцного та вогнестійкого ABS-пластику, ви можете спокійно залишити свої пристрої заряджатися без нагляду, навіть на ніч. Крім того, зарядний пристрій забезпечує кілька рівнів захисту, включно з захистом від перенапруги, низької напруги, перегрівання, перевантаженням струмом та коротким замиканням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 28.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 88 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 249 ₴




