
USB-кабель BOROFONE BX51 TYPE-C to TYPE-C 60 W 1m (чорний)
119 ₴
- В наявності
- Код: 18782
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BX51
Конектор 1: Type-C
Конектор 2: Type-C
Тип: Кабель для заряджання та синхронізації
Потужність: 60W
Сила тока: 3А
Сумісність: Усі пристрої з роз'ємом Type-C
Довжина: 100 см
Матеріал: Полівінілхлорид
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Потужність | 60 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Тип кабеля | Type-C to Type-C |
| Клас якості | Original |
| Характеристики | |
| Матеріал обплетення | Силікон |
| Довжина кабелю, см | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | TypeC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

