Виробник: YOKI
Модель: YK-33PD+QC
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: Type-C (USB-C) / USB (USB-A)
Кількість портів USB: 2
Потужність: 33 Вт
Вхідна напруга: 100 - 240 В
Вихідна напруга: 5 В
Сила тока:
- 5V/3A
- 9V/3A
- 2V/2.5A
- 15V/2A
- 20V/1.5A
- 3.3-11V/3A (33W MAX)(PD3.0,QC3.0, PPS)
Швидке заряджання: Power delivery / Quick charge
Індикатор заряду: LED-індикатор
Матеріал корпусу: Пластик
Вага товару без упаковки: 68 г
Розміри: 89 х 48 х 26 мм
Цвет: Білий
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-33PD+QC 33W — це просунутий аксесуар, який виділяється своєю надійністю й підтримкою найпоширеніших протоколів швидкого заряджання. Його універсальність, компактні розміри та можливість роботи від мереж із напругою 110-240В роблять його ідеальним вибором як для домашнього використання, так і для подорожей і поїздок.
Корпус пристрою виготовлений із високою якістю та виготовлений із міцного пластику, що робить його стійким до ударів і високих температур. Він має заокруглені краї та матову поверхню, забезпечуючи приємні тактильні відчуття. Унікальний тиснений візерунок не тільки надає аксесуару привабливого зовнішнього вигляду, але й запобігає ковзанню пальців.
На верхній частині пристрою є LED-індикатор, роз'єми Type-C і USB, а на нижній — мережева вилка стандарту Європейського Союзу. Роз'єм Type-C підтримує швидке заряджання ґаджетів за протоколами PD3.0, QC3.0 і PPS з максимальною потужністю 33 Вт. USB-порт може використовуватися для швидкого заряджання пристроїв, що підтримують технології QC3.0/2.0, FCP і AFC, з максимальною потужністю 18 Вт. У разі одночасного заряджання двох ґаджетів загальна потужність на виході роз'ємів буде обмежена 33 Вт. Стабільний і безпечний процес заряджання, а також довгий термін експлуатації адаптера забезпечуються функцією Auto-ID і багаторівневою системою захисту від перегрівання, перевантаження, стрибків напруги та перезарядження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoki |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 89 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 699 ₴





