Виробник: YOKI
Модель: YK-20PD+QC
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: Type-C (USB-C) / USB (USB-A)
Кількість портів USB: 2
Потужність: 20 Вт
Вхідна напруга: 100 - 240 В
Вихідна напруга: 12 В
Сила струму:
- Type-C: DC 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- USB-A: DC 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.50A
Швидке заряджання: Power delivery / Quick charge
Індикатор заряду: LED-індикатор
Матеріал корпусу: Пластик
Вага товару без упаковки: 46 г
Розміри: 87 х 45 х 26 мм
Колір: Білий
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-20PD+QC 20W — це універсальний адаптер, призначений для заряджання сучасних смартфонів, планшетів і більшості інших портативних ґаджетів. Цей аксесуар виділяється своїм оригінальним і практичним дизайном, доступним у двох класичних колірних варіантах: чорному та білому. Його компактні розміри та невисока вага, наявність двох різних роз'ємів і підтримка напруги від 100 до 240 В роблять його ідеальним для використання як удома, так і під час подорожей.
Корпус пристрою виготовлений із міцного пластику, який стійкий до ударів і високих температур. Він має ергономічну форму із закругленими кутами та матову поверхню, яка приємна на дотик. Декоративні елементи у формі стильного тисненого візерунка на панелях і злегка втоплений верхній торець із вигнутими краями надають йому привабливого зовнішнього вигляду.
На нижньому торці адаптера міститься мережева вилка стандарту Європейського Союзу, а на верхньому торці розміщуються функціональний LED-індикатор, роз'єми USB і Type-C. Світлодіодний індикатор змінює колір (синій або зелений), залежно від режиму роботи, що забезпечує візуальне сповіщення про тип заряджання. Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C становить 20 Вт (3 А за 5 В, 2,2 А за 9 В, 1,67 А за 12 В), на виході USB-порту — 18 Вт (3 А за 5 В, 2 А за 9 В, 1,5 А за 12 В). Модель підтримує швидке заряджання за протоколами PD і QC3.0, має функцію інтелектуального розподілу потужності та забезпечує надійний захист від потенційних пошкоджень, викликаних нестабільністю мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoki |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 449 ₴





