ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Графічний планшет
Бренд: UGEE
Модель: S640
Тип підключення: Дротовий
Підтримувані ОС: Windows 7/8/10, Mac OS X 10.12 ( і вище), Android 6.0 (і вище)
Способ ввода: стилусний
Розмір робочої зони: 6.3*4 дюйма
Співвідношення сторін: 16:10
Роздільна здатність: 5080 LPI (ліній на дюйм)
Чутливість до нахилу: ± 60°
Інтерфейс: USB
Максимальна швидкість відгуку, RPS: 0
Висота читання пера: 10 мм
Кількість клавіш: 10
Рівні чутливості пера: 8192
Тип: Традиційні
Країна-виробник товару: Китай
Клас: Професійний
Габарити: 215.3 x 162.53 x 12.06 мм
Вага: 280 г
Цвет: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Є |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215.3 мм |
| Ширина | 162.53 мм |
| Товщина | 12.06 мм |
| Вага | 280 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Інтерфейси | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴





