ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації
Виробник: PNY
Модель: CS900
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: 2.5"
Об'єм: 1000 Гб
Інтерфейс під'єднання: SATA III
Швидкість записування: 515 МБ/с
Cкорність зчитування: 535 МБ/с
Енергоспоживання: 2.2 Вт
Наработка на отказ: 2 млн. час
Тип елементів пам'яті: TLC 3D
Розміри: 100 x 70 x 7 мм
Вага: 30 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 535 Мб/сек |
| Швидкість запису | 515 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Вага | 8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴




