ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MIYOO
Модель: MINI PLUS
Тип товару: Ігрова приставка
Тип товару: Ігрова приставка
Платформа: Linux
Дисплей: IPS
Діагональ екрана: 3.5 дюймів
Роздільна здатність екрана: 640 х 480
Процесор: ARM 1.2G Dual Core Cortex-A7G
Вбудована пам'ять: 32 Gb
Оперативна пам'ять: 128 MB
Кількість кнопок: 16 шт.
Динаміки: Вбудовані
Слот для карт пам'яті: MicroSD (до 128Gb)
Кількість вбудованих ігор: 10000+
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Акумулятор: 1900 mA/h
Час роботи: До 4.5 годин
Час заряджання: До 3 годин
Розмір: 108 мм x 78.5 мм x 22.6 мм
Розмір: 108 мм x 78.5 мм x 22.6 мм
Вага: 110 г
Колір: Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приставки | Портативна |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 4.5 годин |
| В комплект входить | USB-кабель, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 77.8 мм |
| Глибина | 22.3 мм |
| Вага | 110 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 MB |
| Частота процесора | 1200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





