ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MARSHALL
Модель: EMBERTON II
Потужність: 20 Вт (два динаміки по 10 Вт)
Bluetooth: 5.1
Диапазон частот: 60 — 20000 Гц
Максимальний звуковий тиск: 87 дБ
Час роботи: до 30 ч
Час повного заряду: 3 год
Швидке заряджання: 20 хвилин вистачить на 4 год роботи
Влагозащита: IP67
Роз'єм для заряджання: USB Type-C
Індикація заряду: є
Розміри: 68 x 160 x 76 мм
Вага: 700 гр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 87 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴





