ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації (жорсткий диск)
Виробник: HIKVISION
Модель: S30
Тип накопичувача: HDD
Спосіб застосування: Зовнішній
Об'єм пам'яті: 2 терабайта
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.2
Форм-фактор: 2.5"
Швидкість обертання дисків: 5400 об./хв
Інтерфейс під'єднання: TYPE-C
Особливість: Захисний корпус
Розмір: 13.36 х 8.61 х 1.96 см
Вага: 480 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 133.6 мм |
| Ширина | 86.1 мм |
| Висота | 19.6 мм |
| Вага | 480 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴


