ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: TP-LINK
Модель: TAPO C200
Тип товару: Камера відеоспостереження
Тип камери: IP-камера
Застосування: У приміщенні
Фотокамера: 2 MP
Роздільна здатність: 1920 x 1080 - 15 к/с
Формат відео: H.264
Сенсор: 1/2,9" CMOS
Живлення: Від мережі
Роз'єм живлення: DC
Інтернет-під'єднання: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Мікрофон: Вбудований
Гніздо для карти пам'яті: MicroSD до 128 Гб
Інфрачервона підсвітка: до 9м
Світлосила об'єктива: f/2.4
Фокусування: Автоматична
Фокусна відстань: 4 мм
Робочий діапазон температур: 0 ~ +40 °C
Поворот: 360 градусів
Нахил: 114 градусів
Колір: Білий
Габарити: 87 х 118 х 85 мм
Вага: 200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 2.4 F |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 114 град. |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 114 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 9 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴



