ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: NINTENDO
Модель: SWITCH LITE
Тип товару: Ігрова приставка
Тип товару: Ігрова приставка
Платформа: Nintendo
Дисплей: Сенсорний
Діагональ екрана: 5.5 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1280 x 720 пікс
Процесор: Nintendo Tegra
Вбудована пам'ять: 32 Gb
Оперативна пам'ять: 4 GB
Кількість кнопок: 16 шт.
Динаміки: Вбудовані
Слот для карт пам'яті: MicroSD
Інтерфейс під'єднання: WiFi / Bluetooth 4.1 / mini jack 3.5 mm
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C (тільки для заряджання)
Акумулятор: 3570 mA/h
Час роботи: До 7 годин
Час заряджання: До 3 годин
Розмір: 208 х 91 х 13.9 мм
Розмір: 208 х 91 х 13.9 мм
Вага: 275 г
Колір: Кораловий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Nintendo |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 7 годин |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | Відтворення відео |
| В комплект входить | USB-кабель, Ігрова приставка, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Кораловий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 275 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴



