Виробник: SURFOLA
Тип товару: Екшн-камера
Модель: SF530
Макс. роздільна здатність відео: 4K / 60 fps ULTRA HD
Можливі формати відео:
- 4K/60FPS
- 4K/30FPS
- 2.7K/30FPS
- 1080P/120FPS
- 1080P/30FPS
- 720P/120FPS
Фотокамера: 24 Mp
Екран: IPS сенсорний
Розмір екрана: 2 дюйми
Стабілізація: Електронна EIS
Під'єднання: Wi-Fi
Підтримувані карти пам'яті: Micro SD (до 128 Гб)
Ємність батареї: 1050 mA/h (у комплекті 2 шт.)
Режим відео:
- Циклічне відео
- Таймлапс
- Повільне відео
Режим фотосімки:
- серійне фото
- уповільнене знімання
Баланс білого:
- Авто
- Денне світло
- Хмарно
- Флуоресцент
Особливості:
- Водонепроникність (тільки під час використання чохла)
- Ширококутний об'єктив 170 градусів
- Авторежим (режим відеореєстратора)
- Режим вебкамери
Розміри: 60 x 42 x 30 мм
Вага: 40 гр
| Основні | |
|---|---|
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | 4K UHD |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1050 мА/год |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Кількість мегапікселів | 24 Мп |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Вхід/Вихід | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 3 999 ₴






