ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HYPERX
Модель: ALLOY ORIGINS CORE
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Тип перемикачів: GL
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Довжина дроту: 1.8 м
Кількість клавіш: 87 шт.
Цифровий блок: Немає
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Особливості:
- Підсвітка RGB
Розміри: 359 x 130 x 35 мм
Вага: 900 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 35 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Довжина | 359 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




