Виробник: LOGITECH
Модель: G910 ORION SPECTRUM
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Форм-фактор: Повнорозмірна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Довжина дроту: 1.8 м
Кількість клавіш: 113 шт.
Додаткові клавіші: 20 шт.
Програмовані клавіші: 9 шт.
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Підсвітка: Є
Розміри: 505 x 34.3 x 210 мм
Вага: 1.5 кг
Колір: Чорний
Ігрова клавіатура просунутого класу, що позиціюється виробником у верхній ціновий діапазон. Відмітною особливістю Logitech Orion Spectrum G910 є наявність унікальних механічних перемикачів Omron Romer-G. Робочий ресурс механіки становить 70 млн натискань у кожній клавіші. Кейкапи Omron Romer-G вирізняються коротким ходом і малошумною тактильною віддачею. У верхній частині клавіатури розташований спеціальний роз'єм для встановлення смартфона/планшета.
Завдяки фірмовому застосунку Arx Control, яке підтримується пристроями на iOS і Android, зі встановленого в роз'єм смартфона (планшета) можна зробити другий екран: на допоміжному дисплеї буде виводити інформацію про перебіг ігрового процесу (писок підтримуваних ігор поки невеликий) і режимах роботи комп'ютерної системи. Клавіатура має і зручну підставку під зап'ястя.
З'єднання з ПК дротове, кабель має довжину 1,8 м. У переліку клавіш передбачено 20 додаткових кнопок, 9 з яких можуть бути запрограмовані за бажанням користувача. Також виробником реалізована повноцінна RGB-підсвітка з можливістю настроювання кожної окремої кнопки. Вага клавіатури становить 1,5 кг, завдяки чому девайс завжди матиме стійке положення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 34.3 мм |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 113 |
| Кількість додаткових клавіш | 20 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
- Ціна: 7 499 ₴






