ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SONY
Модель: SRS-XB13
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий (Bluetooth)
Акустика (формат): 1.0
Кількість смуг: 2
Кількість динаміків: 1
Мікрофон: Вбудований
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора</p>
<
Особливості:
- Вологостійкість
- Ремінець
Вологостійкість: IP67
Порти: Type-C
Габарити: 76 х 95 мм
Вага: 253 гр
Колір: Кораловий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 93 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Вага | 0.253 кг |
| Захист | |
| Вологозахист | IP67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴





