ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULTIMATE EARS (Logitech)
Модель: MEGABOOM 3
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротове
Особливості: Bluetooth
Формат: 2.0
Мікрофон: Вбудований
Частотний діапазон: 60 - 20000 Гц
Роз'єми: вхід MicroUSB
Живлення: Від акумулятора
Тип живлення: акумулятор Li-Ion
Час автономний роботи: 20 год
Пило-, вологозахист: + IP67
Матеріал корпусу: пластик
Розміри: 225 х 87 х 87 мм
Вага: 912 г
Колір: Чорний
Особливість:
- водонепроникність
- док-станція POWER UP у комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultimate Ears |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | micro USB |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Вага | 0.912 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴







