ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: TIMNUT
Тип товару: Екшн-камера
Модель: ONLINCAM 18C
Макс. роздільна здатність відео: 4K / 30 fps ULTRA HD
Можливі формати відео:
Тип товару: Екшн-камера
Модель: ONLINCAM 18C
Макс. роздільна здатність відео: 4K / 30 fps ULTRA HD
Можливі формати відео:
- 4K 30FPS
- 2.7K 30FPS
- 1080P 60/30FPS
- 720P 120FPS
Фотокамера: 20 Mp / 16 Mp /14 Mp / 12 Mp
Екран: IPS сенсорний
Розмір екрана: 2 дюйми
Роздільна здатність екрана: 320 х 240 p
Стабілізація: Електронна
Ємність батареї: 1050 mA/h (у комплекті 2 шт.)
Роз'єми: Micro USB, HDMI, DC2.5
Особливості:
- Водонепроникність (тільки під час використання чохла)
- Ширококутний об'єктив 170 градусів
- Водонепроникність (тільки під час використання чохла)
- Ширококутний об'єктив 170 градусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | 4K UHD |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1050 мА/год |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 20 Мп |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴


