ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Автомобільний зарядний пристрій
Виробник: LDNIO
Модель: C510Q
Конструкція: Монолітна
Вхід: DC 12-24V
Номінальна сила струму: 3400 mA (3.4А)
Стандарти швидкого заряджання:
- Power Delivery (PD)
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Qualcomm Quick Charge 2.0
Матеріал: вогнетривкий пластик PC + ABS
Порти: USB-A / USB-C (type-c)
Вихідні характеристики: 5V/2.4A ; 9V/2A ; 12V/1.5A
Розміри: 68 х 25 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Borofone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





