
Мережевий мультизарядний пристрій KONFULON C29Q 5USB PD QC (білий)
579 ₴
- В наявності
- Код: 17516
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: KONFULON
Модель: C29Q
Тип товару: Мультизарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Кількість USB-A портів: 5 шт.
Кількість USB-C портів: 1 шт
Вхід: 220
Вихід USB: DC 5V / 7A
Порт USB-A: DC 5V/2.4A ; 9V/2A ; 12/1.5A
Порт USB-C (type-C): 5V/3A ; 9V/2.22A ; 12V/1.67A
Матеріал: метал / пластик
Розміри: 97 х 76 х 35.6 mm
Особливості:
- швидке заряджання Quick charge
- швидке заряджання Power Delivery
- присоски на нижньому боці зарядного
Вага: 200 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konfulon |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 22 Вт |
| Потужність | 22 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

