ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Тип товару: Портативна приставка
Модель: CLOUD
Операційна система: Android
Дисплей: Сенсорний
Діагональ екрану: 7 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 пікс
Процесор: Snapdragon 720G - 2.3 ГГц, 8 ядер
Вбудована пам'ять: 64 Gb
Тип товару: Портативна приставка
Модель: CLOUD
Операційна система: Android
Дисплей: Сенсорний
Діагональ екрану: 7 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 пікс
Процесор: Snapdragon 720G - 2.3 ГГц, 8 ядер
Вбудована пам'ять: 64 Gb
Оперативна пам'ять: 4 GB
Слот для карток пам'яті: MicroSD
Інтерфейс підключення: Bluetooth / mini jack 3.5 mm
Живлення: Від акумулятора
Слот для карток пам'яті: MicroSD
Інтерфейс підключення: Bluetooth / mini jack 3.5 mm
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Акумулятор: 6000 mA/h
Розмір: 117 x 256 x 33 мм
Вага: 460 г
Акумулятор: 6000 mA/h
Розмір: 117 x 256 x 33 мм
Вага: 460 г
Консоль призначена для хмарного геймінгу (XBOX Cloud, Steam, Nvidia GeForce Now). Також підтримка Android ігор (вбудований Google Play Market)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Android |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | Відтворення відео |
| В комплект входить | USB-кабель, Ігрова приставка, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 117 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Вага | 460 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Частота процесора | 2300 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 299 ₴





