ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації (жорсткий диск)
Виробник: SEAGATE
Модель: EXPANSION
Тип накопичувача: HDD
Спосіб застосування: Зовнішній
Об'єм пам'яті: 18 терабайт
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.2
Форм-фактор: 3.5"
Швидкість передавання даних: до 5 Гбіт/с
Розмір: 178.75 x 125 x 41.9мм
Вага: 1176 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 18432 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178.75 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 41.9 мм |
| Вага | 1176 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 989 ₴


