Виробник: JBL
Тип товару: Музична колонка
Модель: Xtreme 3
Час роботи: 15 годин
Потужність: 100 Вт
Батарея: 10000 мА·год
Формат акустики: 2.0
Діапазон частот: 53.5 – 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: > 80 дБ
Живлення: від акумулятора
Час заряджання акумулятора: 2.5 часа
Час відтворення музики: до 15 годин
Захист Водонепроникність: IP67
Bluetooth: v5.1
Інтерфейси: Bluetooth / USB Type-C / AUX
Роз'єм для заряджання: USB Type-C
Особливості: з вологозахистом
Підтримка: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2
Матеріал корпусу: Прогумований пластик, алюміній
Розміри: 298.5 x 136 x 134 мм
Вага: 1.97 кг
Колір: Чорний
Комплектація:
- Портативна колонка JBL Xtreme 3
- Короткий посібник користувача
- Адаптер JBL із силовим кабелем + виделка, що відповідає регіону
- Ремінь JBL Xtreme 3
- Паспорт безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | 2.1 |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 58 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 298.5 мм |
| Висота | 136 мм |
| Глибина | 134 мм |
| Вага | 1.94 кг |
- Ціна: 10 999 ₴







