ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: COOAU
Тип товару: Екшн-камера
Модель: CU-SPC06
Макс. роздільна здатність відео: 4K / 30 fps ULTRA HD
Можливі формати відео:
Тип товару: Екшн-камера
Модель: CU-SPC06
Макс. роздільна здатність відео: 4K / 30 fps ULTRA HD
Можливі формати відео:
- 4K/30FPS
- 2.7K/30FPS
- 1080P/60FPS
- 1080P/30FPS
- 720P/120FPS
- 720P/60FPS
Фотокамера: 20 Mp
Екран: IPS сенсорний
Розмір екрана: 2 дюйми
Стабілізація: Електронна EIS
Ємність батареї: 1200 mA/h
Вага: 56 грамів
Розміри: 5.8 х 4.0 х 2.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | 4K UHD |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус, Wi-Fi, Пульт дистанційного керування |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Кількість мегапікселів | 20 Мп |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 56 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴









