ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SANDISK
Модель: PORTABLE E30
Тип накопичувача: SSD зовнішній
Об'єм пам'яті: 2 TB
Максимальна швидкість читання: 520 Мб/с
Роз'єм під'єднання: Type-C
Ударостійкість під час роботи: 1500G
Габарити: 46.9 x 96.9 x 9.91 мм
Вага: 78.9 г
Колір: Темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96.9 мм |
| Ширина | 46.9 мм |
| Висота | 9.91 мм |
| Вага | 78.9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴





