
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 16000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 5000 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 139.3 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 170.6 мм |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 899 ₴




