
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mA/h |
| Час роботи | 4 г |
| Особливості | Підсвітка, Бездротовий мікрофон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 149 ₴






