
Внутрішній жорсткий диск SSD SAMSUNG 970 EVO PLUS NVMe.M2 1TB (чорний)
3 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16271
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації
Виробник: SAMSUNG
Модель: 970 EVO PLUS
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: М.2
Обсяг: 1000 Гб
Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x
Контролер: Samsung Phoenix
Буферна пам'ять: 1024 МБ
Тип пам'яті: 3D TLC NAND/96-шаровий (3-bit MLC)
NVMe: 1.3
Зовнішня швидкість записування: 3300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування: 3500 МБ/с
Ударостійкість під час роботи: 1500 G
Наработка на отказ: 1.5 млн. час
IOPS записування: 550 тис
IOPS зчитування: 600 тис
TBW: 600 TБ
DWPD: 0.3
Розміри: 22 х 80 мм
Вага: 8 г

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Об`єм буфера | 1024 MB |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 3300 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 3500 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Вага | 8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴


