ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Музична колонка
Виробник: HOCO
Модель: BS54 PARTY
Тип колонки: Портативна
Потужність: 2 x 15 Вт
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Динамік: 2 x 6.5 дюйма
Інтерфейси: USB, microSD, AUX
Тип живлення: акумулятор 3600 мА·год
Час автономний роботи: до 3 год
Час заряду: до 4 год
Розміри: 493 x 225.3 x 247.3 мм
Вага: 4.6 кг
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 493 мм |
| Висота | 247.3 мм |
| Глибина | 225.3 мм |
| Вага | 4.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴





