
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walberg Urban Electrics |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Електросамокат |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 17 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна швидкість, км/год | 30 |
| Запас ходу | 30 км |
| Зарядка батареї | 100% за 4-6 годин, 70% за 2 години |
| Гальмівна система | Дискові гальма спереда та позаду, Механічні гальма |
| Потужність двигуна, Вт | 650 (пікова), 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴

