ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Музична колонка
Виробник: BOROFONE
Модель: BR21
Тип колонки: Портативна
Потужність: 5 Вт х 2
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Динамік: 45 мм x 2
Частотний діапазон: 120 - 18000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Чутливість: 90 Дб
Роз'єми: USB, microUSB, AUX microSD (TF)
Тип живлення: акумулятор 1200 мАч
Час автономний роботи: до 3 год
Час заряду: до 2 год
Матеріал корпусу: Гума, тканина
Розміри: 161.5 x 68.4 x 68.4 мм
Вага: 348 г
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 90 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 68.4 мм |
| Висота | 161.5 мм |
| Глибина | 68.4 мм |
| Вага | 0.348 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴







