
Портативна колонка BOROFONE BR27 (чорна)
419 ₴
- В наявності
- Код: 16132
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Музична колонка
Виробник: BOROFONE
Модель: BR27
Тип колонки: Портативна
Потужність: 5 Вт
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Динамік: 54 мм
Частотний діапазон: 20 - 18000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Роз'єми: USB, microUSB, mini-Jack (3.5 мм) microSD
Тип живлення: акумулятор 500 мАч
Час автономний роботи: до 5 год
Час заряду: до 3 год
Матеріал корпусу: пластик, тканина
Розміри: 97 x 97 x 47 мм
Вага: 435 г
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.435 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴





