ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: IP-камера
Виробник: XIAOMI
Модель: OUTDOOR CAMERA AW200
Живлення: Дротове
Інтерфейс підключення: WI-FI
Призначення: Вуличне, домашнє
Тип установки: Підвісна
Роздільна здатність матриці: 1920 х 1080
Тип об'єктиву: Монофокальний
Діафрагма: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 120 градусів
Кодування відео: Н.265
Особливості:
- Поворотний корпус
- Режим "День/ніч"
- Мобільний додаток
- мікрофон
- Слот для картки пам'яті
- Динамік зворотного зв'язку
- Датчик руху
Стандарт захисту: IP65
Підтримувані ОС: Android / IOS
Робоча напруга: 5В
Робоча температура: -20°C - 50°C
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 64 х 92 х 70 мм
Вага: 179 г
Колір: Білий / чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Кут огляду по горизонталі | 120 град. |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 179 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389 ₴










