ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Музична колонка
Виробник: JBL
Модель: FLIP ESSENTIAL 2
Тип колонки: Портативна
Тип підключення: Бездротовий
Формат акустики: 2.0
Потужність: 20 Вт
Динамік: 44 х 80 мм
Частотний діапазон: 65 - 20000 Гц
Чутливість: 80 Дб
Ємність акумулятора: 3250 mA/h
Тип акумулятора: літій-іонний полімерний 11.70 Вт·год
Час автономної роботи: 10 год
Час заряджання: 3 год
Тип кабеля: Зарядний кабель USB-C
Довжина кабелю: 1200 мм
Профіль Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Діапазон частот передавача Bluetooth: 2400 — 2483.5 МГц
Потужність передавача Bluetooth: ≤ 9 дБм (ЕДІЄМ)
Модуляція передавача Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Максимальна температура експлуатації: 45 °C
Клас захисту: IPX7
Розміри: 175 х 68 х 70 мм
Вага: 520 г
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Сірий |
| Формат акустики | Стерео |
| Виробник | JBL |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 68 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
| Інтерфейси | Bluetooth |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 389 ₴







