
USB-кабель HOCO U108 100 W TYPE-C to TYPE-C 2 m (чорний)
279 ₴
- В наявності
- Код: 14612
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: U108
Тип: Кабель для заряджання та передавання даних
Конектор 1: Type-C
Конектор 2: Type-C
Сумісність: всі пристрої з роз'ємом Type-C
Максимальний струм: 5 А / 20 V
Довжина: 2 м
Особливості:
- Висока швидкість передавання
- Супершвидке заряджання
- Стійкість до вигину
- Антизплутування
- Кутовий конектор
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 2000 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Потужність | 100 Вт |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Призначення | Універсальне |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип | Кабель USB |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴





