ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Зарядний пристрій |
| Виробник | HOCO |
| Модель | NS3 |
| Інтерфейси | Розетка х 1/USB-A порт х 2/USB-C порт х 1 |
| Максимальна потужність розетки | 4000W |
| Type-C порт | 20W (для PD20W, для QC3.0/2.0, для AFC, для FCP) |
| USB-A 1/2 порт | 18W (для QC3.0 / 2.0, для AFC, для FCP) |
| Загальний вихід | 5V / 3A |
| Стандарти швидкого заряджання | Power Delivery / Quick Charge 3.0 |
| Стандарт вилки | EU |
| Матеріал | Вогнетривкий PC пластик |
| Габарити | 70 х 51 х 79 мм |
| Вага | 59 г |
| Колір | Чорний |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴






