ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Портативна батарея POWERBANK |
| Виробник | HOCO |
| Модель | Q10 |
| Тип акумулятора | Літієво-полімерний (Li-Pol) |
| Ємність акумулятора | 5000 mA/h |
| Вхідна напруга | 5V / 9V / 12V |
| Роз'єми | Type-C |
| Особливості | Бездротова зарядка MagSafe |
| Швидке заряджання PD20W | |
| Швидке заряджання QC3.0 | |
| Постачання під телефон | |
| Індикація рівня заряду | |
| Матеріал | ABS пластик |
| Вага | 152 г |
| Гарбарити | 105 х 66 х 16 мм |
| Колір | Білий |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C, type-c |
| Колір корпусу | Білий |
| Вихідний струм | 2 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидке заряджання, Підставка, Бездротова зарядка |
| Тип | Універсальна батарея |
| Матеріал корпусу | Пластик, Вогнетривкий пластик |
| Стан | Нове |
| Набір перехідників | Немає |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴









