ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Розумний годинник |
| Виробник | GARMIN |
| Модель | VENU SQ |
| Тип матриці | AMOLED |
| Форма | Прямокутні |
| Матеріал дисплея | Загартоване скло |
| Розмір дисплея | 1.3" |
| Роздільна здатність дисплея | 240 x 240 |
| Сенсорний екран | Є |
| Щільність пікселів | 261 ppi |
| Сумісність | iOS / Android |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Wi-Fi | Є |
| Bluetooth | Є |
| NFC | Немає |
| ANT | Є |
| GPS | Є |
| LBS | Немає |
| Наявність камери | Немає |
| Наявність SIM-картки | Немає |
| Дзвінки та сповіщення | Сповіщення з застосунків |
| Повідомлення про виклики | |
| Повідомлення про SMS | |
| Вібрація | |
| Події календаря | |
| Світові мережі | |
| Електронна пошта | |
| Датчики | Датчик освітлення |
| Акселерометр | |
| Лічильник калорій | |
| Крокомір | |
| Оптичний датчик серцевого ритму | |
| Пульсометр | |
| Компас | |
| Функції | Фитнес трекер |
| Функція пошуку телефона | |
| Прослуховування музики | |
| Відстеження сну | |
| Відстеження часу активності | |
| Відстеження швидкості руху | |
| Прорахунок пройденої відстані | |
| Відстеження локації | |
| Влагозащита | Плавання/крапання |
| Стандарт захисту | 5 ATM |
| Способ зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Час роботи (звичайний режим) | 6 днів |
| Можливість заміни браслета/ремішка | Є |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Час роботи | Режим SmartWatch: до 6 днів |
| Режим GPS без музики: до 14 годин | |
| Режим GPS з музикою: до 6 годин | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стекло | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Габарити | 40.6 х 37 х 11.5 мм |
| Вага | 37.6 г |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір ремінця | Білий |

Цей годинник із витонченим дизайном підходить для будь-якого вбрання та будь-якої пори дня. Вони обладнані яскравим кольоровим дисплеєм і додатковим постійним режимом, тому ви можете побачити все з першого погляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 37.6 мг |
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Розумні годинники |
| Стать | Жіноча |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Пульсометр, Знімний ремінець, Ударостійкий корпус, Будильник, GPS, Пиловологозахищений корпус, Акселерометр, Гіроскоп |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Рівень водостійкості | 5 АТМ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 789 ₴







