ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Наушники |
| Виробник | BASEUS |
| Модель | D02 PRO |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип кріплення | Наголів'я |
| Конструкція | Складана |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Призначення | Для смартфона/для планшета |
| Спосіб під'єднання | Бездротове/дротове |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Наявність мікрофона | Є |
| Радіус дії | До 10 м |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон частот навушників | 20 - 20000 Гц |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Чутливість | 109 дБ |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Ємність батареї | 450 mAh |
| Час роботи в активному режимі | до 25 годин |
| Час заряджання | 1,5 години |
| Режим очікування | 300 годин |
| Підтримка AAC | Є |
| Матеріал амбушур | Кожзам |
| Вага | 390 г |
| Колір | Чорний |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Одностороння гарнітура | Так |
| Чутливість | 109 дБ |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Матеріал амбушюра | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Колір | Чорний |
| Опір | 32 Ом |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Навушники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴










