ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Портативна колонка |
| Виробник | BOSE |
| Модель | SOUNDLINK MINI 2 |
| Тип колонки | Бездротова |
| Тип підключення | Bluetooth, mini Jack 3.5 мм |
| Час роботи | до 12 годин |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Живлення | Від акумулятора, від USB |
| Роз'єм заряджання | Type-C |
| Матеріал | Алюміній, пластик |
| Габарити | 180 x 58 x 51 мм |
| Вага | 680 г |
| Колір | Чорний |
SoundLink Mini II Special Edition забезпечує повний, природний звук із набагато глибшими басами, ніж ви очікуєте від динаміка, який уміщається на долоні. Він також обладнаний вбудованим мікрофоном для приймання викликів і забезпечує просте бездротове з'єднання в будь-який час і в будь-якому місці. Тепер зі збільшеним на 20% часом автономної роботи, портом для заряджання USB-C і двома спеціальними кольорами — Luxe Silver або Triple Black.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Основні атрибути | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип харчування | USB-порт, Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 489 ₴







