ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Портативна батарея POWERBANK |
| Виробник | BOROFONE |
| Модель | BJ14B |
| Тип батареї | Літієво-полімерна (Li-pol) |
| Місткість | 30000 mAh |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Роз'єми: | MicroUSB / USB Type C / USB Type A x 2шт |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідна сила струму | 2 А |
| Параметри заряду (вхід/input) | 5V⎓2A, Type-C: 5V⎓2A |
| Вихідні параметри (вихід/output) | 5V=2A, Type-C: 5V=2A |
| Індикация заряда | LED |
| Особливості | Ліхтарик |
| Ремінець | |
| Індикатор заряду | |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 2 |
| Матеріал | ABS пластик/вогнетривкий полікарбонат |
| Розміри | 144 x 70 x 41 мм |
| Вага | 606 г |
| Колір | Чорний |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Роз'єми | micro USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Тип | Універсальна батарея |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 2 |
| Вага | 606 |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴








