ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 22 Вт |
| Потужність | 22 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 165 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | TypeC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴










