ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Зарядний пристрій |
| Виробник | Hoco |
| Модель | DC40 |
| Тип зарядного | Мережева |
| Тип конструкції | Монолітна |
| Роз'єми | Type-C x 2шт |
| USB | |
| Стандарти швидкого заряджання | Power Delivery / Quick Charge 3.0 |
| Вхідні характеристики | AC100-240V 50/60Hz 1.5A Max |
| Вихідні характеристики | 5V-4.5A / 9V-2A / 12V-1.5A |
| Type-C 1: 5V - 3A / 9V -3A / 12V - 3A / 15V-3A / 20V - 3.25A (PD65W) | |
| Type-C 2: 5V - 3A / 9V -3A / 12V - 3A / 15V-3A / 20V - 3.25A (PD65W) | |
| USB: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A (QC 18W) | |
| Загальна потужність | Type-C1(Type-C2) + USB: 45W + 18W (63W Max) |
| Type-C1 + Type-C2: 45W + 20W (65W Max) | |
| Type-C1 + (Type-C2 + USB): 45W + (15W) (60W Max) | |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 100*46*28 мм |
| Вага | 142 г |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Паковання | |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4.5 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







