
Сушарка для взуття Xiaomi Sothing Zero-Shoes Dryer (біла)
849 ₴
- В наявності
- Код: 13023
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Сушарка для взуття |
| Бренд | SOTHING (Xiaomi) |
| Модель | DSHJ-S-1904 |
| Матеріал | Вогнестійкий АБС-пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Вхідна напруга | 220 В-50 Гц |
| Розмір | 170 х 71 х 29 мм |
| Вага | 265 г |
| Колір | Білий |
Сушарка Q.Home Zero-Shoes Dryer — зручний і ефективний інструмент, створений спеціально для того, щоб зробити догляд за взуттям ще зручнішим. Вона швидко нагрівається, безпечна у використанні та допомагає не тільки позбутися зайвої вологи, але й запобігти розмноженню бактерій, що викликають неприємний запах. З нею ви легко зможете підтримувати улюблені кеди, зимові чоботи або спортивні кросівки в ідеальному стані.
Особливості:
- поширення тепла на 360°
- Сушіння взуття за постійної температури
- Безпечний нагрівальний елемент PTC
- Довговічний вогнестійкий матеріал
Як зовнішній матеріал Q.Home Zero-Shoes Dryer використовується вогнестійкий пластик ABS UL94 VO, який легко витримує великі температури. Що особливо важливо, оскільки всередині кожного кільця сушарки міститься енергоефективний PTC-нагрівач, який може розігріватися до 150 градусів за Цельсієм і легко підтримувати задану температуру. А для кращого розподілу тепла поверхня вкладки перфорована. Це дає пристрою швидко й безпечно просушувати взуття, не перегріваючись і не пошкоджуючи водночас тканини.
Чоботи, кеди, шкіряні туфлі або домашні капці — за допомогою Q.Home Zero-Shoes Dryerможна швидко й безпечно висушити практично будь-який різновид взуття. І навіть просушити шкарпетки за лічені хвилини, коли на збирання зовсім мало часу, а чистій парі раптом не виявилося під рукою.
Завдяки високій температурі нагрівання сушилка Zero-Shoes Dryer забезпечує швидке висихання взуття, а також його додаткову стерилізацію. Вона позбавляє шкідливих бактерій, які активно розмножуються у вологому середовищі та є причиною неприємних запахів. Просто висушіть своє спортивне взуття після пробіжки або спортзалу, і воно знову буде готове до використання. Сушарка Zero-Shoes Dryer від бренда Q.Home подбає про те, щоб ваше взуття завжди було чистим, сухим і слугувало вам довше.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 0.265 кг |
| Довжина | 170 мм |
- Ціна: 849 ₴







